TURNIEJ DZIECI

W niedziele 26 marca odbył się w Gnieźnie turniej hokejowy dzieci, którego organizatorem był KS Stella Gniezno. Do Pierwszej Stolicy Polski zawitały drużyny UKS Gladiatorzy Gościeszyn, LKS Rogowo, UKS SP5 Swarek Swarzędz, KS Pomorzanin Toruń. W sumie z gospodarzami w rywalizacji brało udział 12 drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe.
Turniej tego rodzaju ma za zadanie wprowadzać najmłodszych zawodników do rywalizacji sportowej ale przede wszystkim ma sprawić dużo zabawy i pozwolić poznawać się z rówieśnikami. Emocji było wiele, radość ze zdobytych bramek i smutek po straconych, który znikał szybko dzięki wspaniałemu dopingowi licznych kibiców. Dużo zabawy i frajdy dla dzieci bez podawania szczegółowych wyników. Dlaczego? Dlatego, że każdy z młodych sportowców był wielkim wygranym.
Tak udany turniej był możliwy do zorganizowania tylko dzięki wspaniałym sponsorom. Tym największym i zasługującym na szczególne słowa uznania byli cudowni Rodzice naszych zawodników, którzy w swoich poczynaniach byli perfekcyjni. W organizację turnieju włączyli się również: Prezydent Miasta Gniezna Pan Tomasz Budasz, który ufundował puchar dla najmłodszego zawodnik, KAPI Transport, Społem, Restauracja Zajazd Drogorad, Bridgestone Poznań. Dzięki wspaniałym sponsorom każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz torbę z gadżetami. (zdjęcia w galerii)