PRZEGRANA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Niestety nie wyszedł mecz naszym juniorom. W potyczce z Wartą Poznań okazaliśmy się zdecydowanie słabsi ulegając 1:12. Pierwsze połowa 0:3 do tyłu ale było też sporo akcji z naszej strony, dwie stracone w kiepskim stylu bramki trochę podłamały chłopaków. Druga połowa to dominacja Warty i ostatecznie dość wysoka nasza przegrana. Jedyną bramkę dla Stelli zdobył Paweł Ciesielski.
Jedynym plusem tego spotkania była dość dobra obrona w swoim kole, która pozwoliła przeciwnikom na wykonywanie tylko dwóch krótkich rogów. Niestety bramki padały po akcjach kiedy oddawaliśmy pole gry przeciwnikowi.
Głowy do góry i w sobotę następny mecz. Porażka może nas tylko wzmocnić i jeżeli wyciągniemy jako drużyna odpowiednie wnioski możemy wrócić na właściwy tor.