KOLEJNE PUNKTY JUNIORÓW MŁODSZYCH

W sobotę 21 stycznia w Gnieźnie odbył się III Turniej Eliminacyjny Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
Nasza drużyna, zajmując dotychczas drugie miejsce w tabeli, aby liczyć na awans musiała zdobyć kolejne punkty. W pierwszym meczu naszym przeciwnikiem była UKH Iuventa Środa Wielkopolska. Dobry początek stellistów i prowadzenie 2:0. Potem do głosu doszli nasi przeciwnicy i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Po zmianie stron to my zdobyliśmy kolejne dwie bramki, na które Iuventa odpowiedziała jednym trafieniem i spotkanie zakończyło się naszą wygraną 4:3. Bramki dla Stelli zdobyli Maksymilian Meler 3, Maksymilian Nowak 1.
Kolejne spotkanie, to jak zawsze emocjonująca potyczka z drużyną AZS Politechniki Poznańskiej. Bramka za bramkę i pierwsza połowa kończy się rezultatem 3:3. Druga połowa to dalszy ciąg wspaniałej walki po obu stronach ale na trzy minuty przed końcem to my wychodzimy na prowadzenie. Niestety w ostatniej minucie AZS wykonywał krótki róg, który zamienili na bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4. Bramki dla Stelli zdobyli Maksymilian Meler 2, Oskar Łuszczyński 2.
Ostatnie spotkanie z Wartą Poznań bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny. Uważna gra w obronie i dobre wyjście do kontr dało nam prowadzenie. W drugiej połowie Warta zdobyła trzy bramki i spotkanie przegraliśmy 1:3. Bramkę dla Stelli zdobył Maksymilian Meler.
Przed ostatnim turniejem Stella nadal jest na drugim miejscu w tabeli a ostatni turniej zapowiada się niezwykle emocjonująco.