5 PUNKTÓW JUNIORÓW MŁODSZYCH

W pierwszym turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Poznaniu, nasi Juniorzy Młodsi rozegrali trzy spotkania zdobywając 5 punktów do ligowej tabeli.
Pierwszym naszym przeciwnikiem była Iuventa Środa Wielkopolska. Dobry początek i pewne nasze prowadzenie 3:0. Potem jednak oddaliśmy inicjatywę i to nasz przeciwnik wychodzi na prowadzenie 4:3. Uspokojenie gry, zdobywamy dwie kolejne bramki i prowadzimy 5:4. Niestety na 17 sekund przed końcem Iuventa wyrównuje i ostateczny wynik 5:5. Bramki dla Stelli zdobyli; Oskar Łuszczyński 2, Maksymilian Meler 2, Nikodem Andrzejczak 1.
Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna AZS Politechnika Poznańska. Ten mecz graliśmy po małej przerwie po pierwszym spotkaniu i widać było lekkie zmęczenie. Pierwsza połowa bez historii zakończona wynikiem 0;0 z przewagą w grze naszych przeciwników. Po zmianie stron zawodnicy z Poznania wyszli na prowadzenie. My w pewnym momencie graliśmy bez dwóch zawodników, którzy otrzymali zielone kartki. Na szczęście udała się ten okres gry przetrzymać bez straty gola a na trzy minuty przed końcem zdołaliśmy wyrównać. W całym spotaniu wybroniliśmy 9 krótkich rogów! Wynik spotkania 1:1, bramkę dla Stelli zdobył Maksymilian Nowak.
Ostatnim naszym przeciwnikiem była drużyna Warty. Bardzo mądra gra z naszej strony i w siódmej minucie wychodzimy niespodziewanie na prowadzenie, które utrzymaliśmy do 27 minuty spotkania. Na trzy minuty przed końcem Warta doprowadza do remisu. Ostatnie słowo należało jednak do nas i na minute przed końcem zdobywamy jak się okazało zwycięską bramkę. W tym spotkaniu, odwrotnie do poprzedniego, nie daliśmy przeciwnikowi szansy wykonywania krótkich rogów. Obie bramki dla Stelli zdobył Oskar Łuszczyński.
Tym sposobem po pierwszym turnieju mamy 5 punktów i jak drugie miejsce w tabeli.
Skład Stelli: Budnik Maksymilian, Nowak Maksymilian, Szeląg Mikołaj, Bukowski Karol, Andrzejczak Nikodem, Meler Maksymilian, Jędro Marcel, Łuszczyński Oskar, Michał Wilgosz, kierownik Przemysław Jędro, trener Piotr Kaczmarek.